ביטוח אקסטרים – כמה עולה (מחיר) ומה הפוליסה מכסה

דרור כהן
דרור כהן

יולי 8, 2023

בעולם שדוחף ללא הרף את הגבולות של מה שאפשרי, אנשים מחפשים יותר ויותר חוויות ייחודיות והרפתקניות. מצניחה חופשית וטיפוס הרים ועד ספורט אתגרי ונסיעות מחוץ לשבילים, אנשים מחפשים כל הזמן את פרץ האדרנלין הזה. כתוצאה מכך, הביקוש לכיסוי ביטוחי המתאים לפעילויות בסיכון גבוה אלו זינק. היכנסו – סוג כיסוי מיוחד המציע הגנה מפני הבלתי צפוי בעיסוקים המרגשים והנועזים ביותר.

מה מכסה ביטוח אקסטרים ומה המחיר - מדריך מלא

קיצוני

הבנת

כפי שהשם מרמז, מעניק כיסוי לפעילויות ואירועים הנחשבים לבעלי סיכון גבוה, ולעיתים כרוכים בסכנה פיזית או בנזק אפשרי. בניגוד לפוליסות ביטוח מסורתיות המכסות סיכונים נפוצים יותר כגון תאונות דרכים או נזקי בית, ביטוח אקסטרים נותן מענה לצרכים הספציפיים של אנשים העוסקים במאמצים יוצאי דופן והרפתקניים.

סיקור מותאם לקצה

נועדו להקיף מגוון רחב של פעילויות, מה שמבטיח שחובבים יוכלו לממש את תשוקותיהם בראש שקט. בין אם מדובר בספורט אתגרי כמו קפיצות בסיס, סקי הלי או טיפוס סולו חופשי, או נסיעות לא שגרתיות לאזורים מרוחקים או לא יציבים מבחינה פוליטית, ביטוח אקסטרים נועד לספק הגנה פיננסית מפני הסיכונים הכרוכים בכך.

הערכת סיכונים ופרמיות

בשל אופי הפעילויות הקיצוניות, על המבטחים לערוך הערכת סיכונים יסודית כדי לקבוע את רמת הכיסוי ותעריפי הפרמיות. הערכה זו לוקחת בחשבון גורמים כגון הניסיון וההכשרה של הפרט, אמצעי הבטיחות הקיימים, הפעילות הספציפית עצמה ונתונים היסטוריים לגבי תאונות או פציעות. הפרמיות עבור פוליסות ביטוח אקסטרים הן בדרך כלל גבוהות יותר מאלו של הכיסוי הסטנדרטי, המשקפות את הסיכונים המוגברים הכרוכים בפעילויות אלו.

ייתכן שתרצה גם לעיין במדריך שלנו ל מה זה רפרנט ביטוח כאן.

קבל הצעת מחיר לביטוח חובה חינם.

השאר את הפרטים ואחד מנציגנו יחזרו אליך בהקדם.

כיסוי מקיף

הפוליסות כוללות בדרך כלל הוצאות רפואיות, פינוי רפואי חירום, עלויות חיפוש והצלה, ביטול או הפסקת טיול, אובדן או נזק לציוד, הגנה על אחריות ואפילו הטבות מוות. ניתן להתאים כל פוליסה לצרכיו הספציפיים של הפרט ולסיכונים הגלומים בעיסוקו הנבחר.

הטבות של

שקט נפשי:

עיסוק בפעילויות אקסטרים יכול להיות מלהיב, אבל זה גם כרוך בסיכונים מובנים. 

גישה לטיפול מיוחד:

במקרה של תאונה או פציעה, פוליסות כוללות לרוב גישה לטיפול רפואי מיוחד, לרבות פינוי למתקן המתאים הקרוב ביותר או החזרה לארץ הולדתו של המבוטח.

העתיד של

סביר להניח שמבטחים ירחיבו את ההיצע שלהם כדי לתת מענה לטרנדים ופעילויות מתפתחות, ויספקו כיסוי לעיסוקים וטכנולוגיות מתקדמות כמו מירוצי מזל”טים, חוויות מציאות מדומה או תיירות חלל.

אולי תרצה גם לעיין במדריך שלנו ל איך להוזיל ביטוח רכב כאן.

מקיף המותאם לצרכים הייחודיים של חובבי אקסטרים [1], הוא מציע הגנה כלכלית ושקט נפשי מול הבלתי צפוי. ככל שהתיאבון שלנו להרפתקאות מתפתח, ביטוחי האקסטרים ימשיכו להסתגל, ויבטיחו שאנשים יוכלו לממש באומץ את תשוקותיהם תוך שהם יודעים שהם מוגנים בכל שלב בדרך.

לכן, בין אם אתם מתכננים לצאת להרפתקה קורעת לב או לחקור טריטוריות לא ידועות, זכרו שביטוח קיצוני קיים כדי להגן על החוויות שלכם ולהגן עליכם מפני הבלתי צפוי.

דרור כהן
דרור כהן

מייסד האתר

“דרור הוא מומחה ותיק עם למעלה מ-10 שנות ניסיון בענף. הוא בעל תואר במימון וסייע לאינספור אנשים ועסקים לנווט בעולם הביטוח המורכב. התשוקה של דרור ללמד אחרים על חשיבות של כיסוי ביטוחי נכון הובילה אותו לפתוח את הבלוג “סוכן ביטוח”, שבו הוא חולק את התובנות שלו, עדכוני התעשייה וטיפים כיצד לקבל החלטות ביטוח מושכלות. עם הידע המעמיק שלו וסגנון הכתיבה הקל להבנה, דרור ביסס את עמו כקול מהימן בקהילת הביטוח.”

קבל הצעת ביטוח מסוכן ביטוח מורשה
בריאות
דירה
חקלאי
יהלומים
ימי
רכב
בריאות
× דבר עם סוכן ביטוח
דילוג לתוכן